Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai

📍 Elektrikai – Kaunas

6.5

Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai yra įsikūręs Kaunas (Lietuva) mieste. Kategorija: elektrikai. Reitingas: 6.5. Visą informaciją galite rasti čia.

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai

Pritaikymas neįgaliesiems
  • Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Patogumai
  • Mechanikas
Planavimas
  • Reikia suplanuoti susitikimą
  • Rekomenduojama iš anksto susitarti dėl susitikimo

Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai yra 27 pozicijoje iš 66 elektrikai – Kaunas

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai turi 4.65 įvertinimą ir daugiau nei 49 apžvalgas „Google“ sistemoje

Martyna Lingyte

super aptarnavimas, nebaisu pasiskambinus pasikonsultuoti, rekomenduoju 🫶

Martyna Lingyte ☆ 5/5
Justas D (JustasD)

Teko ne kartą lankytis, todėl galiu drąsiai sakyti - rekomenduoju ! Šį sezoną tai pat pasimatysim.

Justas D (JustasD) ☆ 5/5
Ramūnas Bartkevičius

Kai nebetenki vilties ar dar važiuosi su savo žirgu,mocobroliai sugražina viską į savo vietas ir vėl tu kelyje! Protingos kainos,pastovus pasitarimas tvarkant,bendravimas 10 balų!

Ramūnas Bartkevičius ☆ 5/5
Ramunas Zakarauskas

Nuveziau savo Piaggio mp3,aptareme ką reikia padaryti,atvažiavau pasiėmiau😁.Ką reikėjo Rokas padarė,viskas SUPER,dar ir konsultacijos telefonu gali gauti.

Ramunas Zakarauskas ☆ 5/5
Raimundas Jasiukevičius

Rekomenduoju. Bendravimas puikus, kaina atitinka atliktus darbus. Esu patenkintas.

Raimundas Jasiukevičius ☆ 5/5
Vladas Briedis

Šaunūs žmonės, puikūs meistrai, sutvarkė mocą. 👍 Maloniai bendrauja! Rekomenduoju!!! 🙂

Vladas Briedis ☆ 5/5
Paulius Vapsva

Nusimano savo srityje. Rekomenduoju

Paulius Vapsva ☆ 5/5

Informacija apie Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai

Adresas

Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai yra įsikūręs adresu: M. ir P. Šalčių g., Kaunas, 47205 Kauno m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai yra +370 630 57602

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai yra: mocobroliai.lt

Darbo valandos

Pirmadienis: 08:00–20:00
Antradienis: 08:00–20:00
Trečiadienis: 08:00–20:00
Ketvirtadienis: 08:00–20:00
Penktadienis: 08:00–20:00
Šeštadienis: 08:00–17:00
Sekmadienis: Uždaryta

Street View

Street View - Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai Apžiūrėkite 360° kampu

Kontaktai Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai

    Panašios alternatyvos netoli Motociklų Remontas Kaune Mocobroliai

    Go up