Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma
📍 Remonto meistrai – Mažeikiai
Sienuva UAB yra Mažeikių rajone veikusi įmonė, siūlanti įrankių nuomą remonto meistrininkams ir privatiems klientams. Ši įstaiga pasižymi platumu pasirinkimo galimybių, suteikiant prieigą prie įvairių techninių priemonių, reikminių įvairiems statybos darbu. Įmonė siekia pasiūlyti konkurencingas sąlygas, orientuojantis į praktiškumą ir vartotojų poreikius.
Klientai vertina įmonės pasiekimą Mažeikių regione kaip priebangią nuomos paslaugą, kurioje svarbią vaidmenį vaidina kainų lėdimas. Bendra patirtis rodo, kad čia galima rasti reikiamą techniką, kuri padeda efektyviai užbaigti projektus. Įmonė išlieka stabilu pasirinkimu tiems, kurie vertina gerą kainų ir kokybės santykį savo darbe.
Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma
- Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
- Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma yra 3 pozicijoje iš 5 remonto meistrai – Mažeikiai
Klientų atsiliepimai
Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma turi 4.2 iš 5 įvertinimą ir daugiau nei 18 apžvalgų „Google“ sistemoje
Gana didelis pasirinkimas įrankių ir kainos nedideles.
Didelis pasirinkimas įrankių. Normalios nuomos kainos.
Pasirinkimas puikus, kainos geriausios Mažeikiuose
Informacija apie Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma
Adresas
Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma yra įsikūręs adresu: Gamyklos g. 44c, Mažeikiai, 89104 Mažeikių r. sav., Lietuva
Telefonas
Telefono numeris: Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma yra +370 618 07798
Tinklalapis
Šios svetainės adresas yra: Sienuva UAB | Statybinės įrangos nuoma yra: sienuva.lt
Darbo valandos
Pirmadienis: 08:00–17:00
Antradienis: 08:00–17:00
Trečiadienis: 08:00–17:00
Ketvirtadienis: 08:00–17:00
Penktadienis: 08:00–17:00
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta


