Delamode Baltics

📍 Kraustymo paslaugos – Vilnius

6.2

Delamode Baltics yra įsikūręs Vilnius (Lietuva) mieste. Kategorija: kraustymo paslaugos. Reitingas: 6.2. Visą informaciją galite rasti čia.

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Delamode Baltics

Paslaugos parinktys
  • Internetiniai susitikimai
  • Vietoje teikiamos paslaugos
Pritaikymas neįgaliesiems
  • Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Patogumai
  • Tualetas
Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Mokamos statymo vietos gatvėje
  • Nemokamos statymo vietos gatvėje

Delamode Baltics yra 22 pozicijoje iš 34 kraustymo paslaugos – Vilnius

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

Delamode Baltics turi 3.25 įvertinimą ir daugiau nei 242 apžvalgas „Google“ sistemoje

Ilona Razgevičienė

Nerekomenduoju šios įmonės, buvo sutartas pervežimas tikrai labai svarbus į parodą - produktų. Pasikrovimas turėjo įvykti ketvirtadienį neįvyko, pažadėjo pasikrauti penktad.šeštadienį, sekmad.o gal ir pirmadienį, kai buvo sutarta , kad pirmadienį jau iškrovimas turėjo būti Lenkijoje Varšuvoje 13 val. Kosmosas, kokie neatsakingi žmonės ten dirba. NEREKOMENDUOJU.

Ilona Razgevičienė ☆ 1/5
Rafal Dziankowski

Opinia przewoźnika Steftrans. Nieopłacona faktura ze Stycznia 2026. Nie polecam współpracy. Steftrans carrier review. Unpaid invoice from January 2026. I do not recommend working with them. "Steftrans" vežėjo apžvalga. Neapmokėta sąskaita faktūra nuo 2026 m. sausio mėn. Nerekomenduoju su jais dirbti.

Rafal Dziankowski ☆ 1/5
juozas kazakevicius

Logistikos sandėlyje atvykus numatytam išsikrovimui ar pakrovimui, tenka prie rampos pastovėti po 4es 5es val.

juozas kazakevicius ☆ 2/5
Goda Balčaitytė

Klientų aptarnavimas yra žemiau plintuso. Kada paskambinus visiškai jokios pagarbos su klientu dar priedo esi išvadinamas keistu. Apie patį Atvežimą dar kita kalba. Atvežta siuvimo mašina ant paletės buvo ryškiai transportavimo metu neatsargiai elgtasi. Metalinės dalys pažeistos, sustumtos. Deja pastebėjau tik visiškai visą Įpakavimą nuėmus. Visiškai nerekomenduotina.

Goda Balčaitytė ☆ 1/5
Radvilė Beleckytė

Visuomet tenkindavo kokybė dėl gerų kainų, iki pirmos problemos, kai maisto krovinys buvo sugadintas. Apie vadybininkės Godos aptarnavimo kokybę šiuo klausimu neverta, kalbėti, kai pasiūloma po 20 eur kroviniui nuolaidą nuo 5 vėžimų. (žala 170 eur). Prašau kelti žalų kompensavimo standartus ir darbuotojų kompetencijas.

Radvilė Beleckytė ☆ 2/5
Mantas Lakacauskas

SAUGOKITĖS - nesugėbėjo išsiųsti siuntos tris mėnėsius nuo Kinų naujųjų metų. Labai prastai dirba. kamile vilimaite ir rokas ginkus tikriausiai studentai paimti už minimumą.

Mantas Lakacauskas ☆ 1/5
Gintautas Gudas

Negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Užsakiau atvežti vieną paletę alaus į Vokietiją. Vadybininkai dirbo profesionaliai, greitai, kaina tikrai gera. Noriu tarti nuoširdų ačiū Godai ir Matui, kurie labai operatyviai ir nuoširdžiai dirbo. Krovinys iš LT į D buvo pristatytas per 68 valandas nuo paėmimo iki atvežimo man. Vežėme alų, nei viena skardinė nebuvo pažeista. Ačiū vairuotojams, kurie tikrai super padarė savo darbą ir vadybininkams. Dirbsiu su Jūsų kompanija ir toliau.

Gintautas Gudas ☆ 5/5

Informacija apie Delamode Baltics

Adresas

Delamode Baltics yra įsikūręs adresu: Naugarduko g. 98, Vilnius, 03160 Vilniaus m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: Delamode Baltics yra +370 618 82931

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: Delamode Baltics yra: delamode-baltics.com/lt

Darbo valandos

Pirmadienis: 08:00–18:00
Antradienis: 08:00–18:00
Trečiadienis: 08:00–18:00
Ketvirtadienis: 08:00–18:00
Penktadienis: 08:00–18:00
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta

Street View

Street View - Delamode Baltics Apžiūrėkite 360° kampu

Kontaktai Delamode Baltics

    Panašios alternatyvos netoli Delamode Baltics

    Go up