Pajūrio vėsa
📍 Kondicionierių montuotojai – Klaipėda
Pajūrio vėsa yra įsikūręs Klaipėda (Lietuva) mieste. Kategorija: kondicionierių montuotojai. Reitingas: 4.0. Visą informaciją galite rasti čia.
Pajūrio vėsa yra 46 pozicijoje iš 52 kondicionierių montuotojai – Klaipėda
Klientų atsiliepimai
Pajūrio vėsa turi 4.3 iš 5 įvertinimą ir daugiau nei 6 apžvalgas „Google“ sistemoje
Kokybiška, greita ir gera kaina
Šiek tiek užtruko, kol sulaukėme norimo kondicionieriaus, bet spėjome iki karštojo pavasario. Darbus atliko gana greitai, išsamiai papasakojo naudojimą. Nelabai turiu kuo nusiskųsti be pristatymo laiko. Kiek su kitais kalbėjau, ta kiti irgi panašiai laukė kitose įmonėse.
Puikiai atlikti darbai
Nesilaiko laiko terminų, meluoja
Remonduojam 100%. Darbai atlikti puikiai!!!
Darbu patenkintas
Informacija apie Pajūrio vėsa
Adresas
Pajūrio vėsa yra įsikūręs adresu: Mainų g. 31, Klaipėda, 94101 Klaipėdos m. sav., Lietuva
Telefonas
Telefono numeris: Pajūrio vėsa yra +370 645 61810
Tinklalapis
Šios svetainės adresas yra: Pajūrio vėsa yra: pajuriovesa.lt
Darbo valandos
Pirmadienis: 08:00–19:00
Antradienis: 08:00–19:00
Trečiadienis: 08:00–19:00
Ketvirtadienis: 08:00–19:00
Penktadienis: 08:00–19:00
Šeštadienis: 09:00–15:00
Sekmadienis: Uždaryta



